Kortárs aukció 2019
Gellér B. István (1946-2017) Hajók, kikötők, 1973
18

Gellér B. István (1946-2017)

Hajók, kikötők, 1973

Akril, vászon, 75x75 cm
Jelezve hátoldalon: Hajók, kikötők Gellér 1973
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft