59. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Hajómunkások (Kikötő)
61

Tibor Ernő (1885-1945)

Hajómunkások (Kikötő)

Olaj, papírlemez, 50x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft