62. aukció
Ruttkay György (1898-1975) Hajós
129

Ruttkay György (1898-1975)

Hajós

Olaj, fa, 38,5x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: RG
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft