27. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Hajóvontatók, 1944
140

Gábor Jenő (1893-1968)

Hajóvontatók, 1944

Olaj, vászon, 70x85 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor 44
Kikiáltási ár: 380 000 Ft