121 legszebb magyar festmény
Derkovits Gyula (1894-1934) Halárus, 1930
92

Derkovits Gyula (1894-1934)

Halárus, 1930

Olaj, aranyporfesték, ezüstporfesték, vászon, 80x55,5 cm
Jelezve jobbra fent: Derkovits Gy. 1930

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona