57. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) Halárus
129

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

Halárus

Olaj, fa, 47,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: H. Kern
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft