11. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Halas csendélet, 1982
134

Csernus Tibor (1927-2007)

Halas csendélet, 1982

Olaj, vászon, 59x81 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1982
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft