A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Bálint Endre (1914-1986) Halas csendélet fekete késsel, 1953
115

Bálint Endre (1914-1986)

Halas csendélet fekete késsel, 1953

Olaj, vászon, 71x90 cm
Jelezve balra lent: Balint 53