13. aukció
Egry József (1883-1951) Halász, 1920
11

Egry József (1883-1951)

Halász, 1920

Tus, akvarell, papír, 40x30 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Keszthely 920
Kikiáltási ár: 150 000 Ft

73

Egry József (1883-1951)

Napsütésben fürdő utca

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
77

Egry József (1883-1951)

Leányfalu, 1915

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft