A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Ámos Imre (1907-1944) Halászasszony, 1935
107

Ámos Imre (1907-1944)

Halászasszony, 1935

Olaj, vászon, 107,5x87 cm
Jelezve balra lent: Ámos Imre 1935