70. Őszi Aukció
Marczell György (1897-1979) Halászat, 1974
108

Marczell György (1897-1979)

Halászat, 1974

Olaj, vászon, 90,5 x 60 cm
Jelezve balra lent: Marczell 1974
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft