53. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Halászat
85

Mészöly Géza (1844-1887)

Halászat

Olaj, fa, 10x17,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft