11. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Halászbárkák
14

Poll Hugó (1867-1931)

Halászbárkák

Olaj, vászon, 79x100 cm
Jelezve jobbra fent: Poll H.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft

175

Poll Hugó (1867-1931)

Kisasszonyok "magaslesen"

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
176

Poll Hugó (1867-1931)

Vásárban

Kikiáltási ár: 120 000 Ft