19. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Halászbástya, 1969
183

Szabó Vladimir (1905-1991)

Halászbástya, 1969

Olaj, vászon, 60x70 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir 69
Kikiáltási ár: 480 000 Ft