23. aukció
Vén Emil (1902-1984) Halászcsónakok (Kikötő)
143

Vén Emil (1902-1984)

Halászcsónakok (Kikötő)

Olaj, vászon, 60,5x81 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Kikiáltási ár: 380 000 Ft