31. aukció
Kaufmann, Karl (1843-1901) Halászhajók az Adrián
91

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Halászhajók az Adrián

Olaj, vászon, 25x40 cm
Jelezve jobbra lent: H. Carnier
Kikiáltási ár: 480 000 Ft