70. Őszi Aukció
Telepy Károly (1828-1906) Halászkunyhók Fonyódnál, 1903
92

Telepy Károly (1828-1906)

Halászkunyhók Fonyódnál, 1903

Olaj, papírlemez, 15 x 24 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

¦ Telepy Károly hagyatékának kiállítása, Budapest, Könyves Kálmán Szalon, 1907. február (feltehetően kat.: 6.)
Feltehetően kiállítva:
¦ Telepy Kiállítás, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Budapest, Műcsarnok, 1906, kat.: 93. (Halászkunyhók címmel)