71. Aukció
Basilides Barna (1903-1967) Halászó család
146

Basilides Barna (1903-1967)

Halászó család

Olaj, vászon, 94,5 x 84,5 cm
Jelezve balra lent: Basilides Barna
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft