30. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Halászok, 1928-as évek
207

Emőd Aurél (1897-1958)

Halászok, 1928-as évek

Olaj, vászon, 95x110,5 cm
Jelezve jobbra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft