58. aukció
Littkey György (1907-1975) Halászok, 1934
166

Littkey György (1907-1975)

Halászok, 1934

Olaj, vászon, 99x107 cm
Jelezve jobbra fent: Littkey 934
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft