69. Tavaszi Aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Halászok, 1963
68

Réth Alfréd (1884-1966)

Halászok, 1963

Olaj, homok, vászon, 70,5 x 79 cm
Jelezve jobbra lent: A Réth 63
Jelezve hátoldalon: Réth Alfréd 70x80 - Halászok-
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

60

Réth Alfréd (1884-1966)

Parkban, 1964

Kikiáltási ár: 650 000 Ft