15. aukció
Zimmermann, Albert August (1808-1888) Halászok
162

Zimmermann, Albert August (1808-1888)

Halászok

Olaj, vászon, 79x116 cm
Jelezve jobbra lent: Albert Zimmermann
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft