63. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Halászok
22

Emőd Aurél (1897-1958)

Halászok

Olaj, vászon, 93,5x141 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban a művész családjának tulajdonában