74. Téli aukció
Tibor Ernő, Velence, lagúna
133

Tibor Ernő (1885-1945)

Halászok a velencei lagúnákon

Olaj, vászon, 60 x 79 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft