68. Aukció
Vaszary János tanulmány
150

Halászok (Tanulmány a "Halászat a Balatonon” című, a tihanyi Élettani Intézet számára tervezett festményhez), 1926-1928

Olaj, vászon, 40 x 33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János, hagyatéki bélyegző
Hátoldalon: Ez a kép férjem műve özv. Vaszary Jánosné, hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft