19. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Hallstatt
195

Háry Gyula (1864-1946)

Hallstatt

Olaj, vászon, 60,5x80 cm
Jelezve balra lent: Hallstatt, Háry Gy
Kikiáltási ár: 340 000 Ft