Hálót vető halász
Olaj, vászon, 88x71 cm
Jelezve balra fent: SZL
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft
Kiállítva és reprodukálva:
– Szadai Lajos (1902-1961). Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum, Győr, 2014. március 13 – május 31. katalógus: 10.