121 legszebb magyar festmény
Egry József (1883-1951) Hálóvető, 1928
84

Egry József (1883-1951)

Hálóvető, 1928

Olajpasztell, akvarell, papír, 89x98 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony 928