49. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Halpiac
142

Tibor Ernő (1885-1945)

Halpiac

Olaj, papírlemez, 68x97,5 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•A Munkácsy-céh kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1938.