12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Schéner Mihály (1923-2009) Hamburger in Kentucky
79

Schéner Mihály (1923-2009)

Hamburger in Kentucky

Olaj, farost, 60 x 80 cm
Jelezve balra lent: Schéner M.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft