56. aukció (2017 október)
Tornai Gyula (1851-1928) Hamisan játszott, 1893 után
110

Tornai Gyula (1851-1928)

Hamisan játszott, 1893 után

Olaj, vászon, 73x100,5 cm
Jelezve középen lent: Tornai Gyula Tanger
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft