121 legszebb magyar festmény
Uitz Béla (1887-1972) Harc, 1922
75

Uitz Béla (1887-1972)

Harc, 1922

Olaj, vászon, 155,5x143,5 cm

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona