19. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Háremhölgyek
176

Tornai Gyula (1851-1928)

Háremhölgyek

Olaj, fa, 71,5x124 cm
Jelezve balra lent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft