24. aukció
Sikuta Gusztáv (1919-1985) Harlekin
91

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Harlekin

Olaj, vászon, 40x24 cm
Jelezve hátoldalon: Sikuta Gusztáv
Kikiáltási ár: 340 000 Ft