12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Kárpáti Tamás kortárs
71

Kárpáti Tamás (1949)

Harmadnapon, 1996

Olaj, fa, 39,5 x 29,5 cm
Jelezve hátoldalon: Harmadnapon Kárpáti Tamás 1996
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 260 000 - 380 000 Ft