Best of Mű-Terem
Gulácsy Lajos (1882-1932) Harmathullás, 1904-1905
20

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Harmathullás, 1904-1905

Olaj, papírlemez, 43,5x54 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L.