16. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Harmathullás (Női akt fák között), 1904-1905
192

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Harmathullás (Női akt fák között), 1904-1905

Olaj, papírlemez, 43,5x54 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L.
Kikiáltási ár: 9 500 000 Ft

Hátoldalon kiállítási címke: E.H.N. 1907/8

BÁV 19. aukció, 20. tétel

Proveniencia: egykor Sömjén György gyűjteményében

Reprodukálva: Szíj Béla: Gulácsy, Corvina Kiadó, Budapest, 1979, 95. kép