Berlin – Budapest 1919-1933
Tihanyi Lajos tájkép modernizmus
4

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Három fa, 1922

Olaj, vászon, 84x66,5 cm
Jelezve balra lent: L. Tihanyi 1922