4. aukció
Tihanyi Lajos tájkép modernizmus
102

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Három fa, 1922

Olaj, vászon, 84x66 cm
Jelezve balra lent: L. Tihanyi 1922
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

Reprodukálva: Dévényi Iván: Tihanyi Lajos. Budapest, 1968. 34.kép