Időzített online grafikai aukció
Rafael Győző Viktor
72

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Három grácia, 1962

Akvarell, gouache, papír, 62,5 x 45 cm
Jelezve jobbra lent: Ráfael V 962
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft