34. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Három grácia
43

El Kazovszkij (1950-2008)

Három grácia

Olaj, farost, 125x60 cm
Jelezve balra lent: El Kazovszkij, Jelezve balra középen: El Kazovszkij, Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij ""Három grácia" "Hegyi balett" VII."
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft