26. aukció
Benczúr Gyula (1844-1920) Három magyar harcos (Tanulmány a művész "Budavár visszavétele" című képéhez, 1890
62

Benczúr Gyula (1844-1920)

Három magyar harcos (Tanulmány a művész "Budavár visszavétele" című képéhez, 1890

Olaj, vászon, 67x86,5 cm
Jelezve balra lent: Benczúr Gyula
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva: Az Ernst Múzeum Aukciói XXXIX. Ezüstgyűjtemény főuri birtokból, Benczúr Gyula és Keszler József hagyatékából, valamint főuri és más magánbirtokból származó festmények, műtárgyak és bútorok. Ernst Múzeum, Budapest, 1928. katalógus: 43.