21. aukció
Sváby Lajos (1935-2020) Három nő, 1975
88

Sváby Lajos (1935-2020)

Három nő, 1975

Olaj, vászon, 120,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Sváby 75 III.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft