33. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Három nő
126

Tóth Menyhért (1904-1980)

Három nő

Olaj, papír, 44x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft