66. aukció (2021. június)
Mund Hugó (1892-1962) Három nő
127

Mund Hugó (1892-1962)

Három nő

Olaj, vászon, 70 x 50 cm
Jelezve balra lent: Mund.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft