69. Tavaszi Aukció
Pál István (1888-1939) Háromdimenziós táj (Gyöngyös-Solymos)
120

Pál István (1888-1939)

Háromdimenziós táj (Gyöngyös-Solymos)

Olaj, papírlemez, 63 x 46,5 cm
Jelezve hátoldalon: 2 síkú relief festmény Pál István festőművész Gyöngyös-Solymosi tájkép. A többsíkú képmegoldás szerzői joga és reprodukció joga fenntartva
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

  • Plesznivy Edit: Hiányos kirakós. Pál István festőművész életútja és munkássága. Artmagazin, 2016, 92. sz., 38-46. oldal