A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Pekáry István (1905-1981) Háromkirályok, 1941
72

Pekáry István (1905-1981)

Háromkirályok, 1941

Olaj, vászon, 89,4x110,3 cm
Jelezve jobbra lent: 19Pekáry41