15. aukció
Anna Margit (1913-1991) Háromkirályok, 1975
204

Anna Margit (1913-1991)

Háromkirályok, 1975

Olaj, vászon, 100,5x69 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit, jelezve hátoldalon: Háromkirályok 1975
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Kiállítva: • Anna Margit festőművész kiállítása. Szentendre, Művésztelepi Galéria, 1977. május – június, katalógus: 46. • Anna Margit festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1978. március 3-26., katalógus: 59.

Reprodukálva: • Anna Margit festőművész kiállítása. Szentendre, Művésztelepi Galéria, 1977. május – június • Brestyánszky Ilona: Anna Margit. Nők lapja, 1978. áprilia 15., 15-16. oldal