43. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Háromkirályok
65

Fényes Adolf (1867-1945)

Háromkirályok

Olaj, vászon, 30,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft