70. Őszi Aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Háromkirályok (Tanulmány, Lovas király I.)
169

Ferenczy Károly (1862-1917)

Háromkirályok (Tanulmány, Lovas király I.)

Olaj, vászon, 57 x 47 cm
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 113.
¦ Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 2011

¦ egykor Litván József (1953-1979) tulajdonában
¦ Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk: Boros Judit, Plesznivy Edit. Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 2011, 113. kép.